برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

زخم های با پوسته سفید دور گوش و گردن

زخم های با پوسته سفید دور گوش و گردن

سلام .من چند سالی میشه که رو بدنم زخم میشه که رو زخما پوسته های سفیدی هس دور گوش گردنم و کمرم و سرم کا ملا پوسه پوسته شده چکار باید بکنم؟
سلام. احتمالا بیماری صدف (پسوریازیس) است. باید به دکتر مراجعه کنید

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

تغذیه در بیماران مبتلا به آرتریت چگونه باید باشد؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۶/۰۹/۲۹

سلام.با توجه به شدت بیماری بهترین منبع پزشک معالج خودتان می باشد. ولی توصیه کلی ما پرهیز از مصرف نمک،غذای ترش،مواد پروتئینی با مقادیر بالا می باشد.مصرف سبزیجات و مایعات و استراحت کافی و دوری از اضطراب توصیه می شود.

بیماری های لوپوس و پسوریازیس و آلوپاسی توتالیس و شوگرن دارم. پردنیزولون و آزارام داروهای اصلی من هستند. ینسج چربی در چستان هایم ایجاد شده آیا عارضه داروهایم است؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۱۰/۰۵

با سلام به طور معمول وجود توده با حدود مشخص در یک سینه عارضه بیماری و یا دارو ها نیست.توصیه می شود در صورت پایدار بودن توده بعد از حداقل سه ماه و یا تغییر سایز آن با پزشک جراح مشورت نمایید.

من آرتریت پسوریاتیک دارم بادرگیری مفصلهای مختلف.ورزش بدنسازی واستفاده از تردمیل و دوچرخه برای ضرر دارد؟محسن اخیانی۱۳۹۴/۰۹/۲۵

سلام دوچرخه ثابت مسئله ای ندارد. در صورتی که مفاصل تحمل کننده وزن درگیر نباشند تردمیل مسئله ای ندارد ولی در غیر این صورت روی مفاصل درگیر نباید فشار وارد کنید.

مرد 33 ساله پسوریازیس دارم. چه دارویی برای کاهش التهاب معرفی میکنید؟احمد سلیم زاده۱۳۹۵/۰۹/۲۸

سلام. بهتر است به همکاران پوست مراجعه نمایید.

دیدگاه و نظــرات