برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

لکه های قرمز رنگ روی سینه

لکه های قرمز رنگ روی سینه

با عرض سلام و خسته نباشید..مدتی است که لک های قرمز رنگ روی قفسه سینه و چندتا روی بازوهام بوجود اومده..و سرانگشتان دستام شروع کرده به پوست انداختن..اسم بیماری رو باتوجه به عکسهایه تو سایت گذاشتین حدس زدم که شاید اشتباه باشه..واقعیتش دکتر هم نرفتم چون خارش نداره..فقط سر انگشت هام میخاره که بنظرم اون طبیعیه..لطفا راهنمایی بفرمایید.
سلام. جهت بررسی بیشتر می بایست به متخصص پوست مراجعه و حضوری معاینه گردید.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

بیماری های لوپوس و پسوریازیس و آلوپاسی توتالیس و شوگرن دارم. پردنیزولون و آزارام داروهای اصلی من هستند. ینسج چربی در چستان هایم ایجاد شده آیا عارضه داروهایم است؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۱۰/۰۵

با سلام به طور معمول وجود توده با حدود مشخص در یک سینه عارضه بیماری و یا دارو ها نیست.توصیه می شود در صورت پایدار بودن توده بعد از حداقل سه ماه و یا تغییر سایز آن با پزشک جراح مشورت نمایید.

من آرتریت پسوریاتیک دارم بادرگیری مفصلهای مختلف.ورزش بدنسازی واستفاده از تردمیل و دوچرخه برای ضرر دارد؟محسن اخیانی۱۳۹۴/۰۹/۲۵

سلام دوچرخه ثابت مسئله ای ندارد. در صورتی که مفاصل تحمل کننده وزن درگیر نباشند تردمیل مسئله ای ندارد ولی در غیر این صورت روی مفاصل درگیر نباید فشار وارد کنید.

تغذیه در بیماران مبتلا به آرتریت چگونه باید باشد؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۶/۰۹/۲۹

سلام.با توجه به شدت بیماری بهترین منبع پزشک معالج خودتان می باشد. ولی توصیه کلی ما پرهیز از مصرف نمک،غذای ترش،مواد پروتئینی با مقادیر بالا می باشد.مصرف سبزیجات و مایعات و استراحت کافی و دوری از اضطراب توصیه می شود.

دیدگاه و نظــرات