برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

سردرد کودکان

سردرد کودکان

سلام یه پسر دارم 12 سالشه همیشه از صدای بلند نارحت میشه و سرش رو میگیره میگم اذیت میشم امرور رفتم مدرسه ش داشت گریه میکرد میگفت سرم درد میکنه چکار کنم؟؟؟؟
با سلام علایمی که گفته شده در این سن می تواند دلایل مختلفی نظیر فشار عصبی و استرس , سینوزیت , اختلالات بینایی و ضربه به سر و ... داشته باشد که تشخیص قطعی علت آن با معاینه حضوری توسط پزشک امکان پذیر است.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

التهاب پوستی کودکمحمد زنوزی راد۱۳۹۷/۰۱/۲۰

سلام التهاب ناحیه پوشک معمولا ناشی از حساسیت پوست موضعی به مواد دفعی موجود در ادرار  و مدفوع است.  تعویض پوشک بموقع و خشک نگه داشتنش بهترین روش پیشگیری از این حالت است. گاهی اوقات عفونت قارچی و یا کمبود موادی همچون روی(زینک) میتواند عامل باشد که تفوت اینها در ظاهر مشخص شده و درمان خاص خود را دارد. نکته مهم دیگر اینست که استفاده از پودر بچه(بعلت عارضه سرطانزایی اش) دیگر منسوخ شده است و ضمنا از پمادهای حاوی کورتن استفاده بی رویه و تنها نشود.

مشکل گوارشی کودک سه سالهمحمد زنوزی راد۱۳۹۷/۰۱/۲۸

سلام برگشت اسید معده بیماری ایست سهل و ممتنع! اگر تحت نظر فوق تخصص گوارش بوده و توصیه های دارویی و غیر دارویی(که مهمتر است) را رعایت کنید، حملات کمتر و وزن گیری بهتر و آینده مطلوبتر است

سر درد های صبحگاهیحسن پاکنژاد۱۳۹۶/۰۹/۱۷

با سلام سن و جنس شما مشخص نشده است و اینکه این سر درد یکطرفه است یا دو طرفه. اما بصورت یک قاعده کلی در خیلی از موارد که سر درد در طول روز در ساعاتی خاص تکرار شونده است سر درد از نوع خوشه ای می باشد ولی در کل بایستی معاینه توسط پزشک نورولوژیست صورت بگیرد

دیدگاه و نظــرات