برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

سلام خسته نباشید. آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ وچه مدت زمانی باید تزریق کرد تا آدم کاملا خوب شه تادیگه احتیاج به مصرف دارو نداشته باشه؟ وکدوم نوع آمپول بهترمیتوانددرمان کند؟ آمپول خارجی یا آمپول ایرانی؟ آیا آمپول خارجی رامیشه ازطریق بیمه نیروهای مسلح تامین کرد؟ آیا بیمه تمام هزینه آمپول ایرانی را میدهد؟ آیا آمپول آلتبرل دارای عوارض جانبی وحشتناک مانند مولتیپل اسکلروزیس و سرطان لنفوم است؟باتشکر
با سلام. بیماری آرتریت روماتوئید یک بیماری شایعی است که درمان آن مزمن می باشد. استفاده از داروهای بیولوژیک مانند آلتبرل در موارد مقاوم به درمان کلاسیک این بیماری استفاده می شود.این دارو ها باعث کنترل بهتر بیماری می شود.اصولا درمان های دارویی در این بیماری توقف بیماری و پیشگیری از آسیب به مفاصل می شود.در مطالعات در بعضی از مواقع از این طیف دارو ها می توان 10 سال استفاده کرد. نوع ایرانی آن تحت پوشش بیمه ها می باشد.عارضه ذکر شده از عوارض بسیار نادر در مصارف طولانی مدت دارو ها می باشد.با توجه به استفاده محدود ما از این دارو این عارضه غیر معمول است.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

رماتیسم مفصلیثریا شادمانفر۱۳۹۶/۱۱/۱۲

 سلام.با توجه به مصرف دارهای سرکوبگر ایمنی توصیه میشود حتی الامکان اجتناب شود. ولی در صورت مصر بودن حداقل وقتی سینورا قطع شد انجام دهید.

آیا پدرم روماتیسم حاد دارد یا میشود درمانش کرد؟احمد سلیم زاده۱۳۹۵/۰۷/۲۳

سلام .نشانه های ذکر شده می تواند در بعضی از بیماری ها از جمله بیماری های روماتیسمی دیده شود که تعیین نوع ان با معاینه توسط متخصص روماتولوژی و انجام بررسی لازم است.بعد از ان می توان نسبت به درمان قضاوت کرد.

رماتیسم مفصلیمژگان عابدینی۱۳۹۶/۰۸/۰۷

سلام نه این مسئله تاثیری روی آزمایش نخواهد داشت بلکه استرس سیسیتم ایمنی تون راتحریک وسبب تشدید بیماری تان شده است حتی استرس عملکرد هورمونهای زنان رانیز می تواند مختل کند

آیا بیماری آرتریت روماتوئید ارثی است؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۴/۱۰/۲۲

با سلام. علت قطعی بیماری آرتریت روماتوئید مشخص نیست، ولی عوامل متعددی از جمله عامل ژن می تواند در ایجاد بیماری موثر باشد.چنانچه بستگان درجه یک بیمار دارای شکایات مفصلی مانند درد ، خشکی صبحگاهی و ... باشند، ضروری است بررسی لازم صورت گیرد. در غیر اینصورت نیاز به اقدام خاصی نیست.

دیدگاه و نظــرات