برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

سلام خسته نباشید. آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ وچه مدت زمانی باید تزریق کرد تا آدم کاملا خوب شه تادیگه احتیاج به مصرف دارو نداشته باشه؟ وکدوم نوع آمپول بهترمیتوانددرمان کند؟ آمپول خارجی یا آمپول ایرانی؟ آیا آمپول خارجی رامیشه ازطریق بیمه نیروهای مسلح تامین کرد؟ آیا بیمه تمام هزینه آمپول ایرانی را میدهد؟ آیا آمپول آلتبرل دارای عوارض جانبی وحشتناک مانند مولتیپل اسکلروزیس و سرطان لنفوم است؟باتشکر
با سلام. بیماری آرتریت روماتوئید یک بیماری شایعی است که درمان آن مزمن می باشد. استفاده از داروهای بیولوژیک مانند آلتبرل در موارد مقاوم به درمان کلاسیک این بیماری استفاده می شود.این دارو ها باعث کنترل بهتر بیماری می شود.اصولا درمان های دارویی در این بیماری توقف بیماری و پیشگیری از آسیب به مفاصل می شود.در مطالعات در بعضی از مواقع از این طیف دارو ها می توان 10 سال استفاده کرد. نوع ایرانی آن تحت پوشش بیمه ها می باشد.عارضه ذکر شده از عوارض بسیار نادر در مصارف طولانی مدت دارو ها می باشد.با توجه به استفاده محدود ما از این دارو این عارضه غیر معمول است.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آیا قرص ونوویتال تداخلی با دارو های تجویزی روماتیسم مفصلی دارد؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۵/۰۳/۱۴

با سلام. ونوویتال یک داروی گیاهی است برای اختلالات نارسایی عروق استفاده می شود.به طور معمول تداخلی با داروهای روماتیسمی ندارد..برای دقت بیشتر در پاسخ بهتر است نوع دارو مشخص شود.

من ۱۸ سالمه وروماتیسم دارم.آیا می بایست دوره ای می بایست تحت نظر پزشک باشم؟احمد سلیم زاده۱۳۹۳/۱۰/۱۰

با سلام تنظیم دوز دارو ها بر اساس نوع بیماری و شدت بیماری توسط پزشک انجام می شود. پزشکان با تجربه تلاش می کنند بر اساس وضعیت بیمار مصرف داروهایی که عارضه زیادی دارند مانند پردنیزلون را به حداقل ممکن برسانند. انجام خود درمانی توسط بیمار در بیماری های روماتیسمی اشتباه است. توصیه می شود به پزشک معالج مراجعه نمایید.

تست RF مثبت است آیا آرتریت روماتوئید دارم؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۶/۰۷/۱۷

با سلام تشخیص بیماری روماتیسم در کنار فاکتور روماتوئید مثبت بر اساس یافته های شرح حال و معاینه فیزیکی است برای تشیص قطعی و تعیین نوع درمان لازم است توسط روماتولوژیست معاینه شوید.

آیا باید به تشخیص بیماری روماتیسم توسط پزشک اعتماد کرد؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۵/۰۱/۱۷

سلام تشخیص روماتیسم بر مبنای شکایات بیمار معاینه وازمایشات میباشد.با روماتولوژیست مشورت کنید

دیدگاه و نظــرات