برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

زانو درد و تنگی نفس رماتیسمی

زانو درد و تنگی نفس رماتیسمی

سلام آقای دکتر وقت بخیر .حدود ۸ ساله بیماری رماتیسم مفصلی دارم .بیماری من در زمستان و با عفونت باکتریایی عود میکنه بقیه سال مشکلی ندارم و دارو مصرف نمیکنم .الان حدود چند ماه با اینکه پردنیزولون و هیدروکسی کلروکین مصرف میکنم ولی باز زانو درد دارم و مفاصلم موقع حرکت سروصدا میکنه ولی متورم نیستن و احساس تنگی نفس و درد قفسه سینه دارم آیا این تنگی نفس و درد قفس سینه ممکنه رماتیسمی باشه؟ بنظرتون درمان کلاسیک بازم جواب گوی بیماری من هست یا باید آلتبرل استفاده کنم؟با تشکر

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آرتریت روماتییدالهه دولتشاهی۱۳۹۷/۰۵/۱۶

با سلام حتما نیاز به معاینه دارید ما به صرف یک آزمایش به بیمار برچسب روماتیسم را نمیزنیم. جهت معاینه به همکاران روماتولوژیست مراجعه نمایید.

سرماخوردگی با وجود روماتیسم.مراقبت خاصی نیاز است؟احمد سلیم زاده۱۳۹۶/۰۹/۲۶

سلام وجود سرما خوردگی ممکن است سبب تشدید بیماری روماتیسمی شود.در صورتی که علائم فقط مربوط به سرما خوردگی باشد، طی دو‌ تا سه روز بهتر می شود در غیر اینصورت نیاز به مراجعه پزشکی است.

آرتریت روماتوئید دارم در حال حاضر ریزش مو دارم!!احمد سلیم زاده۱۳۹۳/۱۲/۲۱

با سلام ریزش مو به عنوان عارضه بیماری آرتریت روماتوئید شایع نیست توصیه می شود چنانچه از داروهای ذکر شده استفاده نمی کنند با متخصص پوست مشورت نمایید.

آیا تزریق بوتاکس برای زیبایی در بماران روماتیسمی مجاز است؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۵/۰۳/۲۵

با سلام. با توجه به داروهای ذکر شده شما مبتلا به بیماری آرتریت روماتویید نوع شدید هستید و توصیه می شود از هر گونه کار زیبایی پرهیز نمایید.

دیدگاه و نظــرات