برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

مصرف قرص آرتروسن در شب

مصرف قرص آرتروسن در شب

با سلام. می‌خواستم بدانم که آیا می‌توان قرصِ مولتی دایلی و آرتروسن را شب‌ها مصرف کرد؟ برای مثال در ماه رمضان که در طول روز چیزی نمی‌خوریم.
سلام.بله ایرادی ندارد.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

حدود سه هفته س احساس گزگز کردن وسوزن سوزن شدن در صورت دارم که حسی که میاد ومیره.سردرد هم دارم که تیر می کشه علت چیستمحسن اخیانی۱۳۹۴/۰۸/۲۸

سلام تورم مفصل دارید یا خیر ؟ البته بهتر است شما MRI از سرتان انجام دهید.و از نظر سینوزیت نیز برسی شوید.

به تازگی مبتلا به آرتریت روماتویید شدم و ندول های پوستی دارم. تا تشخیص نهایی داروهام کامله؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۲/۰۲/۰۳

با سلام وجود ندول های زیر پوستی حاکی از بیماری آرتریت روماتویئد تثبیت شده می باشد که درمان های ذکر شده به هیچ وجه کافی نیستند.ضروری است تحت نظر روماتولوژیست درمان مناسب برای شما شروع شود.

آیا بیماری آرتریت روماتوئید دارم؟احمد سلیم زاده۱۳۹۵/۰۳/۲۰

با سلام.در صورتی که تشخیص صحیح باشد عوارض متوترکسات قابل قبول و تحمل است و نقص أیمنی شدید نیست. در سرونگاتیو ها ممکن است بسیاری از ازمایش ها نرمال باشد.

رواتیسم دارم.مصرف چه دوزی از پردنیزولون و چه مدت عوارض خود را نشان می دهد؟مژگان عابدینی۱۳۹۶/۰۶/۱۲

بیماری روماتیسم مفصلی باالتهاب مفاصل همراهست که این التهاب میتواند خودش سبب تخریب مفصل ودراستخوان سبب پوکی استخوان شود آنچه مهم است مصرف دارو پردنیزولون تحت نظر پزشک بامیزانی که براساس شدت درگیری مفاصل درمعاینه مشخص میشود صورت گیرد   برای جلوگیری ازعوارض بررسی قندخون -انجام تراکم استخوان- مشاوره چشم پزشکی ازنظر بررسی عوارض پردنیزولون باید بصورت دوره ای انجام شود تادرصورت بروز هرعارضه ای درمان مناسب انجام شود

دیدگاه و نظــرات