برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

مرکز سلامتنمایش آرشیو

 • توصیه ها و ممنوعیت های غذایی برای تنگی نفس

  توصیه ها و ممنوعیت های غذایی برای تنگی نفس۱۳۹۷/۰۹/۲۰

  سیستم ایمنی در واکنش به آلودگی هوا و عوامل حساسیت زا فعال می شود، با تغذیه سالم می توان فعالیت بیش از حد سیستم ایمنی را کاهش داد. همچنین بعضی از ریزمغذی‌ها و ویتامین‌ها مانع از عملکرد رادیکال‌های آزاد می‌شوند، شدت و وخامت حملات آسم را کاهش می‌دهند و فعالیت ریه‌ها را بهبود می‌بخشند.
 • 3 دمنوش گیاهی مناسب حال سرماخورده ها

  3 دمنوش گیاهی مناسب حال سرماخورده ها۱۳۹۷/۰۹/۱۹

  هیچ چیز به اندازه نوشیدن دمنوش هایی که دارای طبع گرم هستند و علائم سرماخوردگی را تسکین می دهند حال یک بیمار سرما خورده را جا نمی آورد. در طب سنتی بر خواص ضد سرماخوردگی برخی گیاهان تاکید بیشتری شده است.
 • خواص جادویی آلوئه ورا در درمان بیماری ها

  خواص جادویی آلوئه ورا در درمان بیماری ها۱۳۹۷/۰۹/۱۹

  قرن هاست که از خواص آلوئه ورا در خواصش در حیطه‌های مختلف سلامت، زیبایی، پزشکی و مراقبت‌های پوستی استفاده می شود. اخیرا و با انجام تحقیقات علمی از این گیاه در حیطه های مختلف پزشکی هم استفاده می شود. آلوئه ورا سرشار از مواد معدنی و ویتامنی، آنتی اکسیدان ها و آنزیم های مختلف و ترکیبات گیاهی است که به آن ویژگیهای منحصر به فردی داده است.
 • سندرم گیرافتادگی شانه، علتی شایع برای شانه درد

  سندرم گیرافتادگی شانه، علتی شایع برای شانه درد۱۳۹۷/۰۹/۱۹

  درد شانه علل مختلفی دارد که یکی از شایع ترین آنها سندرم گیرافتادگی شانه است. وقتی تاندون یا بورسای شانه در استخوان شانه گیر می افتد، این عارضه بروز می کند. کسانی که به خاطر شغل و حرفه شان دست هایشان را زیاد بالای سرشان می برند، بیشتر گرفتار این وضعیت می شوند.
 • دارو های التیام بخش آسم، در کابینت های آشپزخانه شما

  دارو های التیام بخش آسم، در کابینت های آشپزخانه شما۱۳۹۷/۰۹/۱۸

  در این روز ها که آلودگی هوا مبتلایان به آسم را بیش از پیش می رنجاند، بهتر است علاوه بر دارو های تجویزی پزشک به دنبال راهی باشیم تا حمله های گاه و بیگاه این عارضه های تنفسی را کاهش دهد. شاید نمی دانستید در کابینت های آشپزخانه و در قفسه های یخچال شما درمانگرانی نشسته اند که می توانند برای مبتلایان به آسم التیام بخش باشند.
نمایش مطالب بیشتـــر

مرکز مشاورهنمایش آرشیو

شکستگی لگن پاسخ توسط ادمین بهپو ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ #4032

ادمین بهپو
با سلام پاسخگویی به سوالات شما مستلزم مشاهده و معاینه و بررسی کامل است. با پزشک خود مشورت کنید.

بیماری روماتیسم و سبک زندگی و رژیم غذایی آن پاسخ توسط غلامحسین علیشیری ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ #2612

غلامحسین علیشیری
با سلام این موضوع (مصرف گرمی و بهبود آرتریت روماتوئید) از نقطه نظر علمی تایید شده نیست ولیکن در بسیاری از بیماران مشاهده شده است که با مصرف برخی از مواد غذایی شرایط بیماریشان بهبود میابد یا بدتر میشود در این شرایط ما به بیماران توصیه میکنیم بر اساس شرایط خودشان مواد غذایی مصرفی را انتخاب نمایند. در مورد مصرف مکمل هم با توجه به میزان کمبود ویتامین د و کلسیم بایستی حتما مصرف مکمل صورت گیرد و مصرف مغز ها و ... نمیتواند تمامی کمبود را جبران نماید

درد ازقسمت کتف سمت چپ و دست چپ پاسخ توسط ادمین بهپو ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ #2609

ادمین بهپو
با سلام طبق توضیحات شما به نظر میآی دردها ارجاعی از دیسک گردنی باشد که با توجه به شدت ضایعه بایستی برای درمان آن تصمیم گیری کرد. پیشنهاد میشود به پزشک فوق تخصص روماتولوژی مراجعه نمایید