برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

مرکز سلامتنمایش آرشیو

 • درد شکمی که به تشخیص آپاندیسیت ختم می شود

  درد شکمی که به تشخیص آپاندیسیت ختم می شود۱۳۹۷/۱۱/۲۳

  «آپاندیسیت» یکی از علل دردهای شدید شکمی است که بسیاری از ما تجربه آن را در خودمان یا اطرافیانمان داشته ایم. دردی که از سمت راست شکم شروع می شود و کم کم بر شدت آن افزوده می شود به طوریکه تا تن به تیغ جراح ندهید آرام نخواهد گرفت.
 • واقعیت های مصرف قارچ گانودرما

  واقعیت های مصرف قارچ گانودرما۱۳۹۷/۱۱/۱۷

  طب شرقی در درمان بیماری ها از بسیاری از گیاهان و قارچ ها استفاده می کند و در این میانه قارچ ریشی –گانودرما- به شدت محبوب است. این قارچ دارای فواید سلامتی متعددی است که از آن جمله می توان به تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با سرطان اشاره کرد. با این حال، بی خطر بودن آن اخیرا مورد تردید واقع شده است.
 • بخور نخورهای سرماخوردگی

  بخور نخورهای سرماخوردگی۱۳۹۷/۱۱/۱۵

  کاهش اشتها و تمایل نداشتن به مصرف غذاهای جامد و جویدینی، از مهم‌ترین مشکلات تغذیه‌ای سرما خورده ها است. این در حالی است که بدن این افراد برای مبارزه با عوامل ویروسی و عفونی به ویتامین‌ها، املاح، آنتی‌اکسیدان‌ها و درشت‌مغذی‌های کافی نیاز دارد. بهترین توصیه های تغذیه ای سرماخوردگی را در ادامه با هم مرور می کنیم.
 • یک بشقاب غذای ضد سرطان

  یک بشقاب غذای ضد سرطان۱۳۹۷/۱۱/۱۴

  هیچ غذایی نیست که از سرطان جلوگیری کند، اما ترکیب مناسبی از غذاها می تواند شانس ابتلا به سرطان را کاهش دهد. برای این منظور یک دستورالعمل ساده و مفید وجود دارد، بهتر است وعده های غذایی تان متشکل از حداقل دو سوم مواد گیاهی و بیش از یک سوم پروتیین حیوانی باشد تا به تعادل غذایی برسید.
 • وقتی سرطان از بافت پستان فراتر می رود

  وقتی سرطان از بافت پستان فراتر می رود۱۳۹۷/۱۱/۱۰

  اگر سرطان خیلی از سینه ها دور شده باشد و در دیگر اندام ها –معمولا کبد، مغز، استخوان ها یا ریه ها- منتشر شده باشد به آن «متاستاز» یا «سرطان متاستاتیک پستان» یا سرطان مرحله چهار، گفته می شود. بسیاری از زنانی که سرطان متاستاتیک پستان دارند ماه ها یا سال ها به زندگی خود ادامه می دهند. درمان های موجود به افزایش طول عمر و کند شدن سرعت پیشرفت سرطان، کمک می کنند.
نمایش مطالب بیشتـــر

مرکز مشاورهنمایش آرشیو

التهاب سینه و پستان

پاسخ توسط مریم آقایی ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
#4053

مریم آقایی

با سلام  پرهیز غذایی از قهوه شکلات کلم سویا و قرص جلوگیری و نوشابه و نیز مصرف ویتامین ئی و یا گل مغربی بمدت طولانی مثلا یکسال توصیه می‌شود.جواب کشت نیز منفی بوده است.

معده درد

پاسخ توسط ادمین بهپو ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
#4039

ادمین بهپو

سلام موارد ذکر شده از علایم مشترک بیماری های گوارشی زیادی است و گمان بدون آزمایش و معاینه و مشاهده حضوری بیمار امکان پذیر نیست. 

زانو درد

پاسخ توسط ادمین بهپو ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
#4035

ادمین بهپو

با سلام درد توام با تورم زانو ها از علایم مشکلاتی نظیر اسپوندیلیت انکیلوزان ، التهاب کیسه بورس محافظت کننده از مفصل، نقرس ،استئوآرتریت ،آرتروز پسوریازیس ،آرتریت روماتوئید ، لوپوس ،ضربه ، شکستگی استخوان،وارد شدن بخشی از استخوان یا غصروف درون فضای مفصل، هماتوما ،کشیدگی و رگ به رگ شدن یا  پارگی مینیسک می باشد که تشخیص آن با معاینه حضوری توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.

فعالیت زیاد

پاسخ توسط ادمین بهپو ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
#4043

ادمین بهپو

با سلام برخورد با اینگونه موارد ابعاد مختلفی دارد که توسط مشاور روانشناس سنجیده می شود و راهکارهای مناسب را برای بهبود وضعیت بیان می کند .