برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد ران پا و زانو و پشت زانو

درد ران پا و زانو و پشت زانو

مادر من 38 سال سن دارد و 3سال است که پا درد شدید دارند، در هنگام راه رفتن و در طول روز این درد را احساس می کنند.ناحیه ی درد پشت ران پا و پشت زانو می باشد.راه درمان چیست ؟ و پزشک پیشنهادی شما در شهر مشهد چه شخصی است؟

سلام شما میتونید جهت معاینه به خانم دکتر میر فیضی مراجعه کنید .

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

درد خفیف شانه دارم با توجه به اینکه پدرم مبتلا به روماتیسم است احتمال بروز این بیماری در من هم هست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۱۰/۱۹

با سلام درد شانه شما با شرحی که ذکر کرده اید ارتباطی با بیماری آرتریت روماتوئید ندارد و به نظر می آید بیشتر در زمینه ضعف عضلات و یا آرتروز خفیف در شانه و گردن باشد. ضروری است اصول ارگونومی را رعایت کرده و ورزش های مناسب شانه و گردن انجام دهید.

درد زانو بعد از عمل آرتروسکوپیاحمد سلیم زاده۱۳۹۶/۱۰/۳۰

سلام،علت ادامه علایم درد و یا پیدایش مشکل جدید بعد از اعمال جراحی و نیز درمان آن وابسته به اطلاعات دقیقی است که زمان جراحی توسط پزشک معالج دیده شده، لذا ارتباط مستقیم و منظم با پزشک جراح بیش‌ترین کمک را می نماید.

درد شدید پاها از ران تا کف پا به چه علت است؟مسعود مهدوی۱۳۹۶/۰۵/۰۲

با سلام درد اندام تحتانی میتواند علل مختلفی داشته باشد منشأ درد ممکن است از مفاصل ،عضلات و یا استخوان ها باشد همچنین درد با منشأ اعصاب پا از علل دیگر آن است که در زمینه بیماری های مختلفی میتواند ایجاد شود  برای پی بردن به علل درد معاینه کامل و همچنین گاهی بررسی آزمایشگاهی و پاراکلینیک لازم است توصیه میشود جهت بررسی به پزشک مراجعه فرمایید.

جوان 25 ساله و متاهلی هستم ساییدگی غضروف زانوها چگونه درمان میشود؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۱۰/۲۹

با سلام در زمینه انحراف زانو ها چنانچه زیاد باشد در سنین جوانی اصلاح محور زانو جهت پیشگیری از آرتروز کمک کننده است در موارد خفیف با اصلاح کفش و ورزش های مناسب تقویت عضلات کمک موثری می نماید. مکمل های موجود دربازار ممکن است در کاهش شکایات مفصلی موثر باشد ولیکن تاثیر اثبات شده ای در ترمیم غضروف ندارد.

دیدگاه و نظــرات