برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد ران پا و زانو و پشت زانو

درد ران پا و زانو و پشت زانو

مادر من 38 سال سن دارد و 3سال است که پا درد شدید دارند، در هنگام راه رفتن و در طول روز این درد را احساس می کنند.ناحیه ی درد پشت ران پا و پشت زانو می باشد.راه درمان چیست ؟ و پزشک پیشنهادی شما در شهر مشهد چه شخصی است؟

سلام شما میتونید جهت معاینه به خانم دکتر میر فیضی مراجعه کنید .

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

ناتوانی در راه رفتن پس از تزریق در زانوالهه دولتشاهی۱۳۹۶/۰۷/۱۳

سلام در این مورد بدون معاینه نمیتوان نظر قطعی داد به پزشک معالج خود مراجعه کنید

آمپول هیالگان تزریق کردم هنوز درد دارم. علت چیست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۰۶/۰۳

با سلام آمپول ذکر شده در آرتروز های متوسط دارای تاثیر خوبی هستند چنانچه درست تزریق شوند عارضه زیادی ندارند. در صورتی که عارضه خاصی در مفصل ندارید نیاز به ام آر آی نیست.

درد پشت پاادمین بهپو۱۳۹۷/۰۵/۱۸

سلام این حالت در برخی از بیماری ها ممکن است اتفاق بیفتد برای مثال سندرم پای بیقرار و ...، پیشنهاد میسود به پزشک متخصص روماتولوژی مراجعه نمایید.

پزشک بیماری روماتیسم را برای مادرم تشخیص داده و یک بار هم آب زانویش کشیده شده. الان درد تیرکشنده زانو دارد. دستور شما چیست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۲/۰۱/۰۷

با سلام در صورتی که مجددا زانو دچار تورم شده و یا اینکه بیمار تب داشته باشد ضروری است بیمار به اورژانس بیمارستان منتقل شوند تا بررسی لازم صورت گیرد در غیر این صورت بیمار استراحت کنند و داروی ناپروکسن ۲۵۰ میلی گرم هر ۸ ساعت و یا دیکلوفناک ۲۵ هر ۸ ساعت بعد از غذا به همراه قرص پنتوپرازول ۴۰ میلی گرم یا امپرازول روزانه ۱ عدد مصرف کرده و در اولین فرصت بیمار جهت ویزیت مراجعه نماید.

دیدگاه و نظــرات