برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد ران پا و زانو و پشت زانو

درد ران پا و زانو و پشت زانو

مادر من 38 سال سن دارد و 3سال است که پا درد شدید دارند، در هنگام راه رفتن و در طول روز این درد را احساس می کنند.ناحیه ی درد پشت ران پا و پشت زانو می باشد.راه درمان چیست ؟ و پزشک پیشنهادی شما در شهر مشهد چه شخصی است؟

سلام شما میتونید جهت معاینه به خانم دکتر میر فیضی مراجعه کنید .

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آمپول هیالگان تزریق کردم هنوز درد دارم. علت چیست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۰۶/۰۳

با سلام آمپول ذکر شده در آرتروز های متوسط دارای تاثیر خوبی هستند چنانچه درست تزریق شوند عارضه زیادی ندارند. در صورتی که عارضه خاصی در مفصل ندارید نیاز به ام آر آی نیست.

تقریبا حدود یک ماه است که روی پای راستم درد می کند این درد طوری نیست که من را زمین گیر کند.پیشنهاد شما چیست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۰۱/۱۳

با سلام و تبریک متقابل چنانچه بر روی مفاصل انگشتان پا و یا مچ پا آرتریت ( التهاب و تورم و درد) ندارید این درد می تواند ناشی از کشیدگی لیگامان ها و یا تاندون های موضعی در پا باشد که به علت فشار های نامناسب و ... ایجاد می شود توصیه می شود حداقل به مدت 2 هفته از فشاری که باعث ایجاد درد می شود بر روی پا جلوگیری شود. ورزش های کف پا نیز کمک کننده اند چنانچه بهبودی ایجاد نشد ضروری است توسط پزشک معاینه شوید.

جهت درمان زانو درد به کدام پزشک مراجعه کنم؟مسعود مهدوی۱۳۹۶/۰۷/۲۰

سلام نرمی استخوان کشکک معمولا در خانم های جوان ایجاد میشود و درمان های مکمل و کاهش وزن و مراقبت از مفصل بویژه استفاده از توالت فرنگی کمک کننده است  توصیه میکنم به روماتولوژیست مراجعه نمایید.

آیا آرتریت عفونی زانو با عمل جراحی و پاکسازی مفصل درمانپذیر است؟و آیا مصرف آنتی‌بیوتیک تاثیری در درمان دارد؟آیا فیزیو تراپی باعث بدتر شدن آرتریت می شود؟احمد سلیم زاده۱۳۹۵/۰۸/۲۹

با سلام.نشانه های ذکر شده می تواند مربوط به التهاب ناشی از عفونت و یا سایر علل دیگر باشد که نیاز به بررسی کاملتر بیمارستانی دارد.

دیدگاه و نظــرات