برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

معده درد

معده درد

سلام من حدود یک ماهه که دلدرد شدید دارم دکتر رفتم ازمایش خون عفونت معده دادم جوابش این بود که میکروب نداشتم دکترم گفت باید اندوسکپی بشم قبول نکردم به مدت دوهفته برام قرص نوشت که اگه بهتر نشدم اندوسکپی انجام بدم علائمم به این صورته که نفخ شدید و دلدرد و حالت تهوع دارم قبل غذا درد دارم تا میخورم یکم بهتر میشم اما بازم درد دارم و حالت تهوع همراهم هست شبا با دلدرد میخوابم و صبح با درد و تهوع بیدار میشم میخاستم ببینم از علائم چه بیماری هستش ؟

سلام موارد ذکر شده از علایم مشترک بیماری های گوارشی زیادی است و گمان بدون آزمایش و معاینه و مشاهده حضوری بیمار امکان پذیر نیست. 

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آیا رفلاکس معده خطرناک است؟محمد ابراهیم قمر چهره۱۳۹۶/۰۷/۲۰

سلام.این موارد با توجه به معاینه حضوری توسط فوق تخصص گوارش قابل بررسی می باشد.نگران نباشید و به پزشک فوق تخصص گوارش مراجعه داشته باشید.

نارحتی معده دارم و چند روزی است که زیر معده ام درد و سوزش دارم . علت چیست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۲/۱۱/۲۲

با سلام و عرض پوزش به دلیل تاخیر در پاسخگویی . یک نکته متذکر می شود : خواهشمند است هر فرد با ثبت نام در سایت جداگانه فعالیت نماید به این دلیل که سابقه فعالیت ها در آینده کمک حال پزشک در پاسخگویی می باشد و در خدمات رسانی بهتر به بیماران عزیز و آگاهی بخشی به آنان یاری گر ما باشد. اما پاسخ به سوال شما : شکایت ذکر شده منطبق بر بیماری رفلاکس می باشد. تشخیص قطعی آن با یافته های بالینی و آندوسکوپی است . در ریفلاکس ضروری اس بیمار از مصرف غذاهای پرحجم پرهیز نموده و تحت درمان داروی کاهش دهنده اسید معده باشد. ضروری است تحت نظر متخصص داخلی یا گوارش قرار گیرد.

<p>معده درد</p>ادمین بهپو۱۳۹۷/۰۹/۱۷

<p>سلام موارد&nbsp;ذکر شده از علایم&nbsp;مشترک بیماری های گوارشی زیادی است و گمان بدون آزمایش و معاینه و مشاهده حضوری بیمار امکان پذیر نیست.&nbsp;</p>

دیدگاه و نظــرات