برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

گزیدگی و خارش

گزیدگی و خارش

باسلام پسردوساله دارم مدتی پیش قسمت پای پسرم راچیزی نیش زد صبح که بیدار شد بعدخارش مثل تاول یشد.سپس زخم دکتربردم داروداد خوب شد.الان بازقسمت پشت گردن وپاش اینجوری شده من چکارکنم خیلی ناراحتم وضع مالی خوبی ندارم چکارکنم توروخداکمک کنید.
سلام.. در کودکان محل گزیدگی ممکن است تاول بزند .برای جلوگیری از تکرار باید کرم دافع حشرات بزنند و یا شبها در پشه بند بخوابند

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

شپش سر را چگونه درمان کنم؟سید مسعود داودی۱۳۹۶/۰۵/۰۱

با سلام در صورتی که راه های درمانی جواب نگرفته اید احتمالاً از شخص دیگری از نزدیکان یا دوستان مبتلاهستند که به شما هم سرایت میدهند .همچنین استفاده از وسایل آلوده مانند شانه.روسری و... هم امکان ابتلای مجدد بعد از درمان را ایجاد میکند. 

علائم لوپوسالهه دولتشاهی۱۳۹۷/۰۵/۱۹

با سلام تشخیص بیماری لوپوس بر اساس یافته های بالینی و آزمایشگاهی است، در صورتی که پزشک فوق تخصص روماتولوژی تشخیص لوپوس داده اند پیشنهاد میکنم اعتماد کنید و درمان را تحت نظر وی ادامه دهید، لازم بذکر است بیماری لوپوس نیاز به درمان طولانی مدت و منظم دارد و نباید درمان به تاخیر بیفتد

آیا روماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید) زیر نور آفتاب باعث ایجاد التهاب پوستی می شود؟ثریا شادمانفر۱۳۹۶/۰۴/۱۲

با سلام.قرمزی پوست و بیماری آرتریت روماتوئید ارتباطی به یکدیگر ندارند مگر به دلیل عوارض دارو های مصرفی و یا همراهی با بیماری دیگر.با پزشم معالج خود مشورت نمایید.

لکه های پوستی نوزادم به چه علت است؟سید مسعود داودی۱۳۹۶/۰۵/۰۷

سلام.ممکن است نوعی اگزما و یا بیماری لک و پیس باشد نیاز به معاینه با لامپ وود دارد.به پزشک متخصص پوست مراجعه نمایید.

دیدگاه و نظــرات