برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد قفسه سینه بعد از خوردن غذا نشانه چیست؟

درد قفسه سینه بعد از خوردن غذا نشانه چیست؟

سلام و عرض خسته نباشید.من چند وقتی هست بعد از خوردن غذا تو ناحیه ی قفسه سینه،کتف چپ و دست چپم احساس درد میکنم.که البته اگه چیزی نخورم تا چند ساعت درد یک دفعه آروم میشه.میخاستم بپرسم مشکل از چیه؟ممنون
با سلام بستگی به سن ,مشکلات گوارشی ,سیگار و فاکتورهای دیگری دارد لطفا ویزیت متخصص گوارش و در صورت عدم بهبود متخصص قلب لازم است

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

درد قفسه سینهادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۳۰

سلام  بدون آگاهی از سن, جنسیت , وضعیت جسمانی و سوابق بیماری شما نمیتوان حدسی برای مشکل شما داشت اما به طور کلی درد و ناراحتی ناحیه قفسه سینه می تواند دلایل متعددی مثل مشکلات گوارشی , تنفسی , عضلانی , اسکلتی و یا قلبی ونیز موارد دیگر داشته باشد. تشخیصص دقیق علت مشکل شما و درمان آن با معاینه پزشک متخصص محقق خواهد شد.

درد سینه و تریگلیسیرید بالابهرام پیشگو۱۳۹۶/۰۸/۱۲

با سلام، باید بررسی کامل تشخیصی انجام شود و برای چربی بالا نیز درمان مناسب انجام شود و چنانچه بعد از اقدامات بالا توسط متخصص قلب حاذق، نیاز به ویزیت متخصص اعصاب بود اقدام گردد.

درد قفسه سینهبهرام پیشگو۱۳۹۶/۱۲/۱۳

با سلام ، اینگونه درد ها احتمال کمتری دارد که با  منشأ قلبی باشد هر چند معاینه بیمار نقش مهمی دارد مع‌الوصف توصیه میکنم هولتر مانیتورینگ ریتم 24 ساعته انجام شود و به پزشک متخصص قلب مراجعه نمایند در صورت نرمال بودن اکو و هولتر و نوار قلب و طبیعی بودن معاینات بالینی مشکلی از نظر قلبی نیست، و باید علل دیگر مثل وجود استرس دردهای عضلانی اسکلتی و...  را بررسی کرد.

دیدگاه و نظــرات