برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

لطفا یک پزشک روماتولوژیست معرفی نمایید

لطفا یک پزشک روماتولوژیست معرفی نمایید

هما 24 ساله با تشکر از راهنمایی شما آقای دکتر علیشیری میشه شما دکتر معرفی نمایید من دکتری نمی شناسم
با سلام. اساتید فوق تخصص روماتولوژی که در حال حاضر در سایت به امر آموزش بیماران مشغول هستند را به شما معرفی می کنیم. این اساتید از سه شهر بزرگ تهران ، کرج و یزد در حال همکاری با ما می باشند و در آینده ای نزدیک انشالله پوشش شهرهای دیگر و رشته های دیگر هم کامل خواهد شد.شما با مراجعه به صفحه پزشکان که در بالای سایت قرار دارد می توانید آدرس این عزیزان را دریافت نمایید.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

تق تق مچ و درد بعضی از انگشتانمژگان عابدینی۱۳۹۷/۰۱/۱۸

باسلام تیروئید اگر درمرحله التهاب باشد میتواند همراه بادرد مفاصل باشد امااگر مشکل تیرویید شما درمرحله حاد نیست وآزمایشات تیروییدتون کنترل شده است این علائم مرتبط باب.یماری شمانیست.علل دیگر التهاب مفاصل درزمینه بیماریهای التهابی روماتیسمی وسایر علل باید بررسی شود توصیه میکنم به یکی ازهمکاران روماتولوژی مراجعه کنید تابررسی ومعاینه کامل انجام شود.

دردهای شدید روده ای و استخوانی ستون فقرات و خستگی دائمثریا شادمانفر۱۳۹۶/۰۷/۰۵

سلام.آیا شما کولیت اولسروز دارید؟ در مواردی ممکن است این بیماری به مفصل بزند. بنابر این مراجعه به روماتولوژیست جهت معاینه و بررسیهای لازم ضروری است.

امکان تجویز دارو برای بیماری من که در افغانستان هستم به صورت آنلاین هست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۵/۰۳/۲۷

با سلام. تجویز دارو بر اساس آخرین وضعیت بیمار و آزمایشات و معاینه بالینی توسط روماتولوژیست بایستی انجام شود و تجویز به غیر از این حالت ممکن نیست.

با وجود مراجعه مداوم و استفاده از داروهای احساس درد شدید در کل مفاصل بخصوص در دستها و شانه ها همراه با تغییر شکل انگشت وسط دست.غلامحسین علیشیری۱۳۹۴/۱۰/۱۳

سلام تشخیص خاموش بودن بر اساس مجموعه شکایات بیمار مانند ورم مفصل خشکی صبحگاهی ویافته های بالینی وازمایشات میباشد .ممکن است عوامل دیگر مانند اضطراب باعث تشدید علایم شود که تشخیص با پزشک میباشد.

دیدگاه و نظــرات