برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

استرس و اضطراب

استرس و اضطراب

سلام من یه دختر ۱۶.۱۷ ساله هستم الان که موقع امتحانات دی ماه هست موقع امتحانات زیستو فیزیکو ریاضی استرس میگیرم. بقیه دروس نه فقط اینا کف دستم یه جوری مثه خارش پیدا میکنه و عرق میکنه نوک انگشتام درد میگیره و حس میکنم از قفسه سینم یه چیزی میره کف دستم و اون حس به وجود میاد وچون یکم عصبی هستم اعصابم خوردمیشه نمیتونم چیزی بنوسیم.بهم میگن قرص نوروکسین دینه میتونه آرومم کنه ولی میترسم عوارض داشته باشه . لطفا کمکم کنید.

سلام علایمی که ذکر شد به احتمال قوی منشا عصبی دارند که به خاطر امتحانها حاصل شده اند. برای کاهش این قبیل استرس ها بهترین راه اصلاح سبک مطالعه، افزایش اعتماد به نفس، ورزش ، تغذیه مناسب و سالم و خواب مناسب است. و لازم به تاکید است از نظر ما بدون مشورت با پزشک یا مشاور روانشناس مصرف هیچ دارویی مجاز نیست.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

استرس و عصبی بودن زیادعلیرضا تولایی زواره۱۳۹۶/۱۱/۳۰

سلام. قرض پروپرانولول ۱۰ دوبار در شبانه روز مصرف شود.

<p>استرس و اضطراب</p>ادمین بهپو۱۳۹۷/۱۰/۰۷

<p>سلام علایمی که ذکر شد به احتمال قوی منشا عصبی دارند که به خاطر امتحانها حاصل شده اند. برای کاهش این قبیل استرس ها بهترین راه اصلاح سبک مطالعه، افزایش اعتماد به نفس، ورزش ، تغذیه مناسب و سالم و خواب مناسب است. و لازم به تاکید است از نظر ما بدون مشورت با پزشک یا مشاور روانشناس مصرف هیچ دارویی مجاز نیست.</p>

جرقه نورانی چشمادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۰۱

با سلام با توجه به این موضوع که استرس محرک ایجاد نور در چشمتان می باشد بهتر است ابتدا درمورد مدیریت استرس با یک روانشناس مشورت کنید. از آنجایی که استرس می تواد تاثیرات جسمی نیز داشته باشد. پیشنهاد می شود که آزمایش های دوره ای چک آپ و فشار خون خود را نیز کنترل کنید.

دیدگاه و نظــرات