برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد در سمت چپ قفسه ی سینه

درد در سمت چپ قفسه ی سینه

سلام من ١٩سالمه گاهی اوقات موقع نفس کشیدن سمت چپ قفسه سینم درد مىگیره و هرچی نفسم عمیق تر بشه دردش هم بیشتر میشه اولین باری که این طوری شدم ٧ ساله بودم که شدید ترین درد رو داشت و حتی نمی تونستم از جام تکون بخورم دکتر که رفتم ازم نوار قلب گرفت مشکلی نداشتم بهد اون این درد خیلی خفیف سالی ٥یا٦ بار میومد و می رفت ولی این أواخر خیلی بیشتر شده بنظرتون مشکلش جدیه ؟چکار کنم؟
با سلام.این ناراحتی ممکن است به قلب و یا ریه مربوط باشد لازم است توسط متخصص قلب و عروق ویزیت شوید. توصیه میشود رادیوگرافی از قفسه سینه و اکو کاردیوگرافی انجام شود.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

درد قفسه سینهادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۲۴

با سلام این علائم  ممکن است به قلب و یا ریه مربوط باشد و یا علل دیگر مثل مشکلات گوارشی و ریفلاکس , استرس و دردهای عضلانی اسکلتی وغیره.  بهتر است ابتدا توسط متخصص قلب و عروق ویزیت شوید.

روماتیسم پوستی خفیف. درد شدید قفسه سینه و سنگینیمسعود مهدوی۱۳۹۶/۱۱/۰۵

سلام توصیه میشود حتما به پزشک خود مراجعه کنید بیماری شما با توجه به کاپیلاروسکوپی احتمالا اسکلرودرمی است که پیگیری ویژه لازم دارد

تنگی نفس و فشار بر روی قفسه سینه و درد سمت چپ سینهحمید رضا تقی پور۱۳۹۶/۰۸/۲۹

سلام. حتما مراجعه به یک متخصص قلب و ویزیت حضوری نیاز است.

تپش قلبادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۲۴

با سلام سوال شما ناقص و از نظر شرح حال بیمار نامشخص است اما به طور کلی علایمی نظیر تپش قلب درد یا سوزش قفسه سینه و کتف می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و برخورد با مشکلات قفسه سینه در افراد مختلف و سنین مختلف متفاوت خواهد بود. فلذا پیشنهاد می شود ابتدا با یک متخصص قلب و عروق مشورت کنید.

دیدگاه و نظــرات