برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد سینه و تریگلیسیرید بالا

درد سینه و تریگلیسیرید بالا

اقا سی ساله هستم.مدت مدیدیه دچار فشار در سمت چپ سینه هستم.ازمایش خون دادم.فقط تری گلیسییریدم بالاست و دچار چربی موضعی هستم.نوار قلبم خوبه.تا غزا میخورم خ چربی وشیرینی حس سنگینی بهم دست میده.میرمم پش دکتر میگه اونا طبیعیهمال اعصابع.الان سوالم اینه برم پیش متخصص اعصاب یا برم پیش دکتر قلب دیگه؟
با سلام، باید بررسی کامل تشخیصی انجام شود و برای چربی بالا نیز درمان مناسب انجام شود و چنانچه بعد از اقدامات بالا توسط متخصص قلب حاذق، نیاز به ویزیت متخصص اعصاب بود اقدام گردد.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

درد قفسه سینهبهرام پیشگو۱۳۹۶/۱۲/۱۳

با سلام ، اینگونه درد ها احتمال کمتری دارد که با  منشأ قلبی باشد هر چند معاینه بیمار نقش مهمی دارد مع‌الوصف توصیه میکنم هولتر مانیتورینگ ریتم 24 ساعته انجام شود و به پزشک متخصص قلب مراجعه نمایند در صورت نرمال بودن اکو و هولتر و نوار قلب و طبیعی بودن معاینات بالینی مشکلی از نظر قلبی نیست، و باید علل دیگر مثل وجود استرس دردهای عضلانی اسکلتی و...  را بررسی کرد.

درد دست چپ بعد از عطسه و خواب رفتگی عضله سینه در قسمت چپ به چه دلیلی است؟ثریا شادمانفر۱۳۹۵/۰۲/۰۶

برای گرفتگی سمت چپ سینه ابتدا باید به پزشک قلب مراجعه کرده مطمئن شوید که از قلب نیست و سپس با راهنمایی ایشان درمان را ادامه دهید.

درد در سمت چپ قفسه ی سینهحمید رضا تقی پور۱۳۹۶/۱۰/۱۶

با سلام.این ناراحتی ممکن است به قلب و یا ریه مربوط باشد لازم است توسط متخصص قلب و عروق ویزیت شوید. توصیه میشود رادیوگرافی از قفسه سینه و اکو کاردیوگرافی انجام شود.

درد در قفسه سینه هنگام تنفس عمیقغلامحسین علیشیری۱۳۹۵/۰۴/۲۰

با سلام.چنانچه بیماری زمینه ای قلبی و ریوی نداری این مساله میتواند ناشی از التهاب محل اتصال دنده به جناق باشد که در موارد طول کشیده بایستی پزشک متخصص بررسی نماید

دیدگاه و نظــرات