برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد سینه و تریگلیسیرید بالا

درد سینه و تریگلیسیرید بالا

اقا سی ساله هستم.مدت مدیدیه دچار فشار در سمت چپ سینه هستم.ازمایش خون دادم.فقط تری گلیسییریدم بالاست و دچار چربی موضعی هستم.نوار قلبم خوبه.تا غزا میخورم خ چربی وشیرینی حس سنگینی بهم دست میده.میرمم پش دکتر میگه اونا طبیعیهمال اعصابع.الان سوالم اینه برم پیش متخصص اعصاب یا برم پیش دکتر قلب دیگه؟
با سلام، باید بررسی کامل تشخیصی انجام شود و برای چربی بالا نیز درمان مناسب انجام شود و چنانچه بعد از اقدامات بالا توسط متخصص قلب حاذق، نیاز به ویزیت متخصص اعصاب بود اقدام گردد.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

تنگی نفس و تپش قلب و درد سمت چپ سینهحمید رضا تقی پور۱۳۹۶/۰۹/۰۱

با سلام . اگر سن بالا دارید همراه با سابقه خانوادگی بیماری قلبی و چربی خون بالا و یا فشارخون بالاو مصرف سیگاربه پزشک متخصص قلب مراجعه کنید.

درد دست چپ بعد از عطسه و خواب رفتگی عضله سینه در قسمت چپ به چه دلیلی است؟ثریا شادمانفر۱۳۹۵/۰۲/۰۶

برای گرفتگی سمت چپ سینه ابتدا باید به پزشک قلب مراجعه کرده مطمئن شوید که از قلب نیست و سپس با راهنمایی ایشان درمان را ادامه دهید.

از دیروز سمت چپ قفسه سینه ام درد خیلی بدی احساس میکنم میخواستم ببینم دلیلش چیه ؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۴/۰۷/۰۲

با سلام برخورد با درد قفسه سینه در افراد مختلف و سنین مختلف و افراد مختلف متفاوت است در صورت وجود تنگی نفس و استمرار آن با ن تخصص داخلی و قلب مشورت نمایید

درد قفسه سینهبهرام پیشگو۱۳۹۶/۱۲/۱۳

با سلام ، اینگونه درد ها احتمال کمتری دارد که با  منشأ قلبی باشد هر چند معاینه بیمار نقش مهمی دارد مع‌الوصف توصیه میکنم هولتر مانیتورینگ ریتم 24 ساعته انجام شود و به پزشک متخصص قلب مراجعه نمایند در صورت نرمال بودن اکو و هولتر و نوار قلب و طبیعی بودن معاینات بالینی مشکلی از نظر قلبی نیست، و باید علل دیگر مثل وجود استرس دردهای عضلانی اسکلتی و...  را بررسی کرد.

دیدگاه و نظــرات