برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

خارش پوستی

خارش پوستی

سلام همسر من حدود یکسال و نیم هستش که مرتب خارش پوستی داره و حتی کلینیک آلرژیک هم رفته و کله تست ها رو داده و هیچ تشخیصی ندادن امروز شنیدم یکی از همکارام که چند ماهی خارش داشت دچار سرطان خون شده و این موضوع منو بینهایت نگران کرده برای تشخیص چه کاری میتونم انجام بدم؟
سلام.شایعترین علت خارش آلرژی است ولی علل دیگری نیز دارد اگر آزمایشات طبیعی بوده معمولاً همان علت آلرژی مطرح می شود ولی گاهی موارد مقصر در آزمایشات آلرژی کشف نمی شود.به پزشک متخصص پوست مراجعه نمایید.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

درمان شپش سر چیست؟سید مسعود داودی۱۳۹۶/۰۷/۰۶

سلام.تمام درمانهایی که بیان شده اشتباه و غیر ضروری بوده.علاوه بر درمان جدا کردن رشک ها،درمان همزمان سایر اعضای خانواده که مبتلا هستند ،و توجه به آلوده بودن کلاه،روسری،بالش و ملحفه خواب و... لازم است

تحت درمان داروهای ونلافاکسین وسرترالین وکلونازپام ورسپیریدون هستم چند روزی است دور چشمهایم ورم کرده است ارتباطی وجود دارد؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۰۱/۱۳

با سلام معمولا واکنش های دارویی بطور شایع بصورت ضایعات پوستی و با شیوع کمتر بشکل ورم در اطراف چشم ها و سایر اندام ها ممکن است باشد. چنانچه ورم بلافاصله بعد از استفاده از مواد شوینده بوده مهمترین دلایل می تواند حساسیت به مواد شوینده باشد در صورت ادامه مشکل با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

دیدگاه و نظــرات