برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

آزمایش کلسترول

آزمایش کلسترول

سلام. آزمایش کلسترول ۲۳۸.کلسترول بد ۱۵۷.تری گلیسرید ۲۶۰.خانم ۳۳ساله هستم. اضافه وزن زیادی ندارم. نیاز به خوردن دارو هست؟ یا فقط مراعات غذایی داشته باشم؟

سلام. بدون معاینه حضوری و مشاهده شرح حال نمیتوان تصمیم وتشخیصی لحاظ کرد. بهتراست شما با یک پزشک مشورت کنید.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

تیره گی پوست و igf-1محبوبه سادات حسینی۱۳۹۶/۱۱/۲۵

با سلام، همراهی اکانتوزیز نیگریکانس با بیماریی که هورمن رشد در آن افزایش میابد دیده میشود و با درمان قابل رفع شدن میباشد.

مدت سه ماه است که دچار درد در مفاصل شده ام.نظر شما چیست؟احمد سلیم زاده۱۳۹۳/۰۴/۱۳

با سلام تعیین نوع درمان و تعداد دارو توسط روماتولوژیست معمولا بر اساس شدت بیماری تعیین می شود. تعیین شدت بیماری معمولا ب اساس شاخص هایی مانند یافته های آزمایشگاهی، تعداد مفصل فعال و یا ابتلای سایر ارگان ها می باشد . برخی مواقع درد های مفصل ممکن است ناشی از آرتروز و یا علل دیگر باشد. لذا توصیه می شود هرگونه تغییر در مصرف دارویی با نظر پزشک فوق تخصص روماتولوژِ صورت پذیرد.

کاهش گلبول سفید خونمحبوبه سادات حسینی۱۳۹۶/۰۷/۰۳

در مورد سوال دوم، wbc یعنی تعداد گلبولهای سفید کم است که ممکن است در مواقع مختلفی این اتفاق بیفتد ، و برخی مواقع نیز موقت است لذا ازمایش تکرار گردد و در صورت تکرار با یک فوق تخصص خون و یا متخصص داخلی مشورت شود

با عرض سلام میخواستم درباره بیماری بهجت بدانم و نام تست این بیماری برای آنکه بدانم به آن مبتلا هستم یا نه چیست؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۰۱/۲۶

با سلام تشخیص بیماری بهجت بر اساس مجموعه ای از علامات می باشد مانند آفت در دهان و دستگاه تناسلی و ابتلای چشمی و غیره . تست پوستی پاترژی به تایید تشخیص کمک می کند. توصیه می شود بر روی لینک بهجت پایین همین سوال کلیک کنید و مقالات مرتبط در سایت را مطالعه نمایید.

دیدگاه و نظــرات