برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

سردرد ناگهانی در اثر فشار

سردرد ناگهانی در اثر فشار

سلام. من دختر 21 ساله هستم که ورزش رو به صورت حرفه ای دنبال میکنم.در ورزش در بعضی از حرکات که نیاز به قدرت داره و زور میزنم سردرد ناگهانی در شقیقه و پشت چشمام فشار میاره که برای چند ثانیه طول میکشه و در طی این درد چشمام رو محکم میبندم تا آروم شه.با عرض پوزش موقع دستشویی وقتی زور میزنم هم همینجوری میشم و چشمام سیاهی میره و سردرد وحشتناکی حس میکنم که باعث میشه اون لحظه هیچ کاری نتونم انجام بدم. ممنون میشم بگید علت این سردرد چیه و چطور درمان میشه؟
با سلام عوامل متعددی وجود دارند که می توانند زمینه ساز سردرد باشند و تشخیص علت سردرد با بررسی پارامترهایی نظیر (سردرد های اولیه یا ثانویه , نوع سردرد, زمان وقوع سردرد ( قبل یا بعد ورزش) , آیا سردرد به همراه تهوع یا عوارض دیگر هست؟ نوع ورزش و در چه هوا و ارتفاعی ورزش میکنید؟ ایا سابقه خانوادگی در این زمینه دارید؟ آیا بیماری زمینه ای دیگری دارید؟ مدت زمان سردرد چقدر است؟ محل و نوع درد کدام است؟) و برخی پارامترهای دیگر که توسط پزشک متخصص و معاینه بالینی مورد بررسی قرار می گیرد.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

سیاهی رفتن چشمادمین بهپو۱۳۹۷/۰۵/۲۷

با سلام فشارخون پائیین , آریتمی قلب , تپش قلب , ناراحتی های گوش , تعرق زیاد, آرتروز گردن ,خستگی و بی خوابی و برخی عوامل دیگر می توانند مسبب سیاهی رفتن چشم ها بعد از ایستادن باشند. اگر سیاهی رفتن مداوم است حتما با یک پزشک مشورت کنید.

منع پرواز با مصرف بتاهیستین و سیناریزینحسن پاکنژاد۱۳۹۶/۱۰/۲۳

با سلام مشکلی از نظر سفر هوایی ندارید با توجه به تغییر وضعیت در نحوه شروع سرگیجه مشکل میتواند از گوش میانی باشد که جز سرگیجه های نسبتا شایع است ولی هر گونه علائم اضافی به همراه سرگگیجه توسط پزشک متخصص مغر و اعصاب قابل بررسی است.

یک ماهی میشه گز گز صورت دارم هر بار یک طرف سرم درد شدید می کنه که با قرص سردرد ومیگرستاپ هم خوب نمی شم سی تی اسکن سرم چیزی نشون نداده.آرتریت روماتوئید هم دارمنوشین بیات۱۳۹۴/۰۹/۲۲

با سلام توسط پزشک مغز واعصاب باید معاینه شوید و چون در ارتریت روماتویید مز من احتمال در گیری مهره های گردن می باشد MRIگردن نیز بایستی انجام شود

دیدگاه و نظــرات