برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

درد قفسه سینه

درد قفسه سینه

سلام من ٢١ سالم هست سینه چپ ام بالاش درد میکند گاهى حس میکنم پشتم ام همون قسمت چپ تیر میکشه این درد از قفسه سینه هست یا سینه ، البته ٢روزه دلیلش چیه؟
با سلام این ناراحتی ممکن است به قلب و یا ریه مربوط باشد و یا علل دیگر مثل وجود استرس دردهای عضلانی اسکلتی وغیره لازم است ابتدا توسط متخصص قلب و عروق ویزیت شوید

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

درد قفسه سینهادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۲۷

با سلام دردهای مربوط به قفسه سینه علل متفاوتی دارند که تشخیص آن در افراد مختلف و سنین مختلف متفاوت خواهد بود بنابراین نمی توان بدون معاینه گفت درد شما چطور بهتر می شود. به پزشک مراجعه کنید.

سوزش کتف راست و درد در قفسه سینهمژگان عابدینی۱۳۹۷/۰۱/۰۱

سلام.دردی که درقفسه سینه هنگام تنفس عمیق تشدید میشه علل متعددی دارد: 1-مشکلات داخل ریه یا 2-لایه سروز 3-ی اطراف ریه اگر التهاب داشته باشدمشکلات مفصلی درمحل اتصال دنده ها  درزمینه بیماریهای التهای ستون فقرات هم ازسایر علل میباشدگاه التهاب دیسک هم سبب تشدید علایم باسرفه خواهد شدبرای افتراق موارد فوق انجام معاینه دقیق الزامی است

درد ضعیف ریهعلی قزوینی۱۳۹۶/۰۷/۱۶

با سلام.در ابتدا مراجعه فوری به متخصص قلب و عروق داشته باشید و بعد از رد علل احتمالی قلبی ،شما را به ترک سیگار و قلیان -هرچند تفننی-توصیه اکید می کنیم.

درد و احساس سنگینی در سمت راست قفسه سینهبهرام پیشگو۱۳۹۶/۱۰/۱۷

با سلام.با شرح حال فوق و شرایط عنوان شده علت درد با احتمال زیاد مربوط به قلب نمیباشد و احتمالا مربوط به اسپاسم است بهتر است آزمایش کامل،چک کلسیم و یک گرافی از  قفسه سینه انجام شود.

دیدگاه و نظــرات