برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

گز گز کردن تمام بدن

گز گز کردن تمام بدن

سلام.۳ ساله ک وقتی خیلی عصبانی میشم.سمت چپ سرم درد میگیره و کمی چشمم سیاهی میره.یک ماه هست ک مشکلی جدید برام بوجود اومده.و بدنم دچار گز گز شده.اول فقط پاهام بودن.الان تمام بدنم حتی لپ و پلکم هم دچار این حس هست.ام ار ای گرفتم.چکاب کامل خون دادم ک مشخص شد ویتامین دی بدنم کمه.ام ار ای هم نشون داد یه کیست مادر زادی درون سرم هست.مدتی زانو درد داشتم ک ام ار ای گرفتم و مشکلی رو نشون نداد.واقعا در این رابطه نگرانم.تمامو کمال توضیح دادم .لطفا راهنماییم کنید.یماه زندگیم پرازترسواسترس شده.
سلام مجموعه علایم و تنوع اونها و هم چنین ارتباطشون با مسایل روحى بیشتو مؤید مسایل روحیه تا جسمى. فلذا مراجعه به یک روان پزشک  و بررسى دقیق تر و احتمالاً شروع دارو و مشاوره روان شناسى بالینى (روان درمانى) توأم کمک کننده خواهد بود.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

سردرد و گردن دردادمین بهپو۱۳۹۷/۰۶/۲۲

با سلام با توجه به تغییرات وسیع هورمونی دردوران بارداری این موضوع میتواند قابل توجیه باشد ولیکن بهتر است در صورتی که بهبود حاصل نشد با پزشک فوق تخصص روماتولوژی مشورت نمایید

آیا سرطان دارم ؟ادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۰۷

با سلام با توجه به علائم ذکر شده احتمالا دچار اختلال روانی " خودبیمار انگاری " شده اید. این اختلال روانی در موارد خفیف نیاز به درمان دارویی ندارد. برای شما بهترین راه در این مرحله این است که سعی کنید از مطالعه مقالات در مورد سرطان اجتناب کنید چرا که این کار موجب درگیر شدن ذهن شما می شود. در صورت عدم بهبود مشورت با یک روانشناس به شما کمک خواهد کرد.

دیدگاه و نظــرات