برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

پتشی

پتشی

سلام، من از آخر سال ۹۵ روی پام لکه های ایجاد شد که بعد چندتا دکتر متوجه شدن پتشی هست و آزمایش انعقاد خون هم مشکل نداشت و چکاپ کامل هم دادم بی مشکل، با لوسیون و کرم دست ساز موقت خوب میشه اما به محض اینکه دارو تموم میشه شروع میشه دکتر هم گفته نباید این داروها زیاد استفاده بشه پوست نازک میشه ، من به چه دکتری باید مراجعه کنم تا علت معلوم بشه ؟؟ چون خشکی و خارش اذیت کننده ای داره، دکتر پوست که فایده نداشت !!
سلام. برای تشخیص دقیقتر لازم است که نمونه برداری شود ولی اگر تشخیص پتشی است آزمایشات انعقاد خون لازم است با توجه به اینکه آزمایش انعقاد خون نرمال بوده احتمالا بیماری pigmented purpura است پوشیدن جوراب واریس به درمان کمک می کند

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آیا دارو باعث بروز علائم شبه لوپوس می شود؟احمد سلیم زاده۱۳۹۶/۰۶/۳۰

سلام  ضایعه پوستی در صورت همراه احتمال حساسیت به نور ( یعنی تشدید شدن با نور ) می تواند به دلیل بیماری پوستی مختلف و یا حساسیت دارویی باشد که توسط پزشک قابل تشخیص است

ایجاد راش پوستی لوپوسمسعود مهدوی۱۳۹۷/۰۴/۰۸

سلام ضایعه پوستی ممکن است به تنهایی یا جزئی از بیماری سیستمیک باشد  درمان در موارد با درگیری سیستمیک متفاوت است  بررسی بیشتر لازم هست که باید توسط پزشک پوست و یا روماتولوژیست انجام شود گاهی هم ضایعه پوستی از نوع عمیق و مزمن هست  ( DLE ) که درمان سخت تر و ممکن است اسکار  یا جوشگاه از خود باقی بگذارد.

خشکی شدید پوست طی دوره مصرف راکوتانسید مسعود داودی۱۳۹۶/۰۸/۲۴

سلام. مصرف دارو را روزی یک عدد مصرف کنند و داخل بینی با وازلین بچه چرب شود

جوش بر روی کتف پشتمسید مسعود داودی۱۳۹۶/۱۱/۱۹

سلام احتمالا آکنه است باید ژل موضعی بنزوئیل پراکساید بزنند یک شب در میان

دیدگاه و نظــرات