برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

سلام خسته نباشید. آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ وچه مدت زمانی باید تزریق کرد تا آدم کاملا خوب شه تادیگه احتیاج به مصرف دارو نداشته باشه؟ وکدوم نوع آمپول بهترمیتوانددرمان کند؟ آمپول خارجی یا آمپول ایرانی؟ آیا آمپول خارجی رامیشه ازطریق بیمه نیروهای مسلح تامین کرد؟ آیا بیمه تمام هزینه آمپول ایرانی را میدهد؟ آیا آمپول آلتبرل دارای عوارض جانبی وحشتناک مانند مولتیپل اسکلروزیس و سرطان لنفوم است؟باتشکر
با سلام. بیماری آرتریت روماتوئید یک بیماری شایعی است که درمان آن مزمن می باشد. استفاده از داروهای بیولوژیک مانند آلتبرل در موارد مقاوم به درمان کلاسیک این بیماری استفاده می شود.این دارو ها باعث کنترل بهتر بیماری می شود.اصولا درمان های دارویی در این بیماری توقف بیماری و پیشگیری از آسیب به مفاصل می شود.در مطالعات در بعضی از مواقع از این طیف دارو ها می توان 10 سال استفاده کرد. نوع ایرانی آن تحت پوشش بیمه ها می باشد.عارضه ذکر شده از عوارض بسیار نادر در مصارف طولانی مدت دارو ها می باشد.با توجه به استفاده محدود ما از این دارو این عارضه غیر معمول است.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

سردرد و درد بدنانوشه حقیقی۱۳۹۶/۱۲/۰۷

سلام البته اظهار نظر بدون انجام معاینه فیزیکی بسیار دشوار است ولی با شرحی که از دردها داده اید اولین احتمال بیماری فیبرومیالژی است.توصیه می کنم به روماتولوژیست مراجعه کنید.

زخم کناره و انتهای زبان و گلومرتضی ایزدی۱۳۹۶/۰۹/۲۲

سلام. احتمال ابتلا به یکی از بیماری های اتوایمون در شما می باشد. برای بررسی بیشتر و رد آن به یک فوق تخصص روماتولوژی مراجعه نمایید.

خواب رفتگی سر وصورت وسرگیجه وضعف شدید مخصوصا بعد خواب با وجود بیماری آرتریت روماتوئید. توصیه شما چیست؟محسن اخیانی۱۳۹۵/۰۱/۱۱

سلامآیا آرتریت روماتوئید شما توسط روماتولوژیست تشخیص داده شده است؟اگر آرتریت روماتوئید شما فعال باشد باید داروی متوترکسات به داروی شما اضافه شود.و همچنین بررسی آزمایشگاهی بیشتری باید انجام شود.به پزشک متخصص روماتولوژیست مراجعه نمایید.

آرتریت روماتوئید دارم. درد گردن شدید دارم. راهنمایی نمایید.احمد سلیم زاده۱۳۹۳/۰۶/۰۷

با سلام بیماری آرتریت روماتوئید که در اصطلاح عامه مردم روماتیسم گفته می شود معمولا ارتباطی با درد گردن و ستون فقرات نداردمگر اینکه بیماری شما بیماری اسپوندیلوآرتریت باشد. توصیه به مشورت با پزشک روماتولوژیست می شود.

دیدگاه و نظــرات