برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ طول دوره درمان چقدر است؟

سلام خسته نباشید. آیا رماتیسم مفصلی از طریق تزریق آمپول آلتبرل کاملا درمان میشود یا نه؟ وچه مدت زمانی باید تزریق کرد تا آدم کاملا خوب شه تادیگه احتیاج به مصرف دارو نداشته باشه؟ وکدوم نوع آمپول بهترمیتوانددرمان کند؟ آمپول خارجی یا آمپول ایرانی؟ آیا آمپول خارجی رامیشه ازطریق بیمه نیروهای مسلح تامین کرد؟ آیا بیمه تمام هزینه آمپول ایرانی را میدهد؟ آیا آمپول آلتبرل دارای عوارض جانبی وحشتناک مانند مولتیپل اسکلروزیس و سرطان لنفوم است؟باتشکر
با سلام. بیماری آرتریت روماتوئید یک بیماری شایعی است که درمان آن مزمن می باشد. استفاده از داروهای بیولوژیک مانند آلتبرل در موارد مقاوم به درمان کلاسیک این بیماری استفاده می شود.این دارو ها باعث کنترل بهتر بیماری می شود.اصولا درمان های دارویی در این بیماری توقف بیماری و پیشگیری از آسیب به مفاصل می شود.در مطالعات در بعضی از مواقع از این طیف دارو ها می توان 10 سال استفاده کرد. نوع ایرانی آن تحت پوشش بیمه ها می باشد.عارضه ذکر شده از عوارض بسیار نادر در مصارف طولانی مدت دارو ها می باشد.با توجه به استفاده محدود ما از این دارو این عارضه غیر معمول است.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

ازدواج و روماتیسممسعود مهدوی۱۳۹۶/۰۷/۰۱

سلام و وقت بخیر.شما در مورد نوع بیماری خود نفرمودید.بیماری های روماتیسمی از نظر پیش آگهی و نحوه انتقال به نسل بعدی متفاوت است.همچنین نوع بیماری در اینکه در بارداری چه تغییراتی در شما و یا فرزندان ایجاد خواهد کرد متفاوت خواهد بود.همچنین داروهایی که مصرف میکنید مهم خواهد بود.توصیه میکنم در این رابطه با پزشکتان مشورت کنید و در این باره از ایشان نظرخواهی نمائید.با تشکر

کمبود ویتامین b12نوشین بیات۱۳۹۶/۰۷/۲۳

سلام.با توجه به عود کاهش ویتامین بهتر است به متخصص خون مراجعه کنید.

روماتیسم مفصلی و تنگی کانال نخاع کمریاحمد سلیم زاده۱۳۹۶/۱۲/۲۳

سلام و تبریک.مشکل فعلی ارتباط با روماتیسم به طور معمول ندارد.برای درمان بیماری تحت نظر پزشک متخصص از اصلاح سبک زندگی، درمان دارویی، ورزش، تزریق موضعی و در بعضی موارد جراحی استفاده می شود.

آیا روماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید) زیر نور آفتاب باعث ایجاد التهاب پوستی می شود؟ثریا شادمانفر۱۳۹۶/۰۴/۱۲

با سلام.قرمزی پوست و بیماری آرتریت روماتوئید ارتباطی به یکدیگر ندارند مگر به دلیل عوارض دارو های مصرفی و یا همراهی با بیماری دیگر.با پزشم معالج خود مشورت نمایید.

دیدگاه و نظــرات