برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

بهجت

بهجت

با سلام و خسته نباشید سال 95 ضایعات پوستی در پاهایم ظاهر شدند(مثل جای ضربه دیدن)، سپس آفت های دهانی و درد مفصل پیدا کردم، به روماتولوژیست مراجعه کردم که احتمال بهجت داد، معاینه چشم نوشت که سالم بود، آزمایش HLA B5 مثبت و HLA B27 منفی بود. برای تشخیص دقیق تر تست پاترژی نوشتند(مرداد 95) که کلا بیخیال شدم و خود به خود تا حد زیادی خوب شدم. خیلی وقته دیگر علایم ندارم، آیا ممکن است دوباره علایم برگردد؟ تازگیا هم دمای بدنم بالا می رود و عضلات دستم سست می شوند. آیا ممکن است ارتباطی به بهجت داشته باشد؟

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

دانه های قرمز زیر چشممحمد زنوزی راد۱۳۹۷/۰۵/۱۹

سلام.پیشنهاد میکنم دونه ها در زمان ظهور توسط متخصص دیده شوند ولی بطور کلی علائم التهابی اگر ندارد (مثل تب و درد موضعی) و یا خارش، و خودبخود برطرف میشود نیاز به پیگیری ندارد.

پتشیسید مسعود داودی۱۳۹۷/۰۴/۲۷

سلام. برای تشخیص دقیقتر لازم است که نمونه برداری شود ولی اگر تشخیص پتشی است آزمایشات انعقاد خون لازم است با توجه به اینکه آزمایش انعقاد خون نرمال بوده احتمالا بیماری pigmented purpura است پوشیدن جوراب واریس به درمان کمک می کند

لک وپیس روی پای کودکسید مسعود داودی۱۳۹۶/۰۷/۱۷

سلام نوع لک مشخص نیست ونیاز است که مراجعه کنید

دخترم سه سال پیش بر اثر تب دهانش پر از افت شدبعد از خوب شدن سالی سه باراین افت عود میکنه. به نظر شما لوپوس یا بهجت نداره؟احمد سلیم زاده۱۳۹۳/۰۶/۰۳

با سلام تشخیص بیماری پسوریازیس یا داءالصدف بالینی است و ممکن است نیاز به نمونه گیری و آزمایش باشد. در صورت تکرار آفت دهانی توصیه می شود به پزشک روماتولوژیست و یا پوست مراجعه کنید تا بررسی لازم صورت گیرد.

دیدگاه و نظــرات