برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

استرس و اضطراب

استرس و اضطراب

سلام من یه دختر ۱۶.۱۷ ساله هستم سر امتحانای فیزیکو ریاضی و زیست حالتای عجیبی بهم دست میده. کف دستم یه حالت خارش پیدامیکنه و عرق میکنه حس میکنم یه چیزی از قفسه سینم میره سمت کف دستام حس بی قراری دارم تو قفسه سینم و چون عصبی هستم اعصابم خورد میشه هیچی نمیتونم بنویسم. بهم میگن نوروکسین بخور میترسم عوارض یا اعتیاد داشته باشه لطفا کمکم کنید.

سلام علایمی که ذکر شد به احتمال قوی منشا عصبی دارند که به خاطر امتحانها حاصل شده اند. برای کاهش این قبیل استرس ها بهترین راه اصلاح سبک مطالعه، افزایش اعتماد به نفس، ورزش ، تغذیه مناسب و سالم و خواب مناسب است. و لازم به تاکید است از نظر ما بدون مشورت با پزشک یا مشاور روانشناس مصرف هیچ دارویی مجاز نیست.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آیا سرطان دارم ؟ادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۰۷

با سلام با توجه به علائم ذکر شده احتمالا دچار اختلال روانی " خودبیمار انگاری " شده اید. این اختلال روانی در موارد خفیف نیاز به درمان دارویی ندارد. برای شما بهترین راه در این مرحله این است که سعی کنید از مطالعه مقالات در مورد سرطان اجتناب کنید چرا که این کار موجب درگیر شدن ذهن شما می شود. در صورت عدم بهبود مشورت با یک روانشناس به شما کمک خواهد کرد.

گز گز کردن تمام بدنحسن پاکنژاد۱۳۹۶/۰۷/۱۳

سلام مجموعه علایم و تنوع اونها و هم چنین ارتباطشون با مسایل روحى بیشتو مؤید مسایل روحیه تا جسمى. فلذا مراجعه به یک روان پزشک  و بررسى دقیق تر و احتمالاً شروع دارو و مشاوره روان شناسى بالینى (روان درمانى) توأم کمک کننده خواهد بود.

<p>استرس و اضطراب</p>ادمین بهپو۱۳۹۷/۱۰/۰۷

<p>سلام علایمی که ذکر شد به احتمال قوی منشا عصبی دارند که به خاطر امتحانها حاصل شده اند. برای کاهش این قبیل استرس ها بهترین راه اصلاح سبک مطالعه، افزایش اعتماد به نفس، ورزش ، تغذیه مناسب و سالم و خواب مناسب است. و لازم به تاکید است از نظر ما بدون مشورت با پزشک یا مشاور روانشناس مصرف هیچ دارویی مجاز نیست.</p>

دیدگاه و نظــرات