برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

استرس و اضطراب

استرس و اضطراب

سلام من یه دختر ۱۶.۱۷ ساله هستم سر امتحانای فیزیکو ریاضی و زیست حالتای عجیبی بهم دست میده. کف دستم یه حالت خارش پیدامیکنه و عرق میکنه حس میکنم یه چیزی از قفسه سینم میره سمت کف دستام حس بی قراری دارم تو قفسه سینم و چون عصبی هستم اعصابم خورد میشه هیچی نمیتونم بنویسم. بهم میگن نوروکسین بخور میترسم عوارض یا اعتیاد داشته باشه لطفا کمکم کنید.

سلام علایمی که ذکر شد به احتمال قوی منشا عصبی دارند که به خاطر امتحانها حاصل شده اند. برای کاهش این قبیل استرس ها بهترین راه اصلاح سبک مطالعه، افزایش اعتماد به نفس، ورزش ، تغذیه مناسب و سالم و خواب مناسب است. و لازم به تاکید است از نظر ما بدون مشورت با پزشک یا مشاور روانشناس مصرف هیچ دارویی مجاز نیست.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

جرقه نورانی چشمادمین بهپو۱۳۹۷/۰۴/۰۱

با سلام با توجه به این موضوع که استرس محرک ایجاد نور در چشمتان می باشد بهتر است ابتدا درمورد مدیریت استرس با یک روانشناس مشورت کنید. از آنجایی که استرس می تواد تاثیرات جسمی نیز داشته باشد. پیشنهاد می شود که آزمایش های دوره ای چک آپ و فشار خون خود را نیز کنترل کنید.

<p>استرس و اضطراب</p>ادمین بهپو۱۳۹۷/۱۰/۰۷

<p>سلام علایمی که ذکر شد به احتمال قوی منشا عصبی دارند که به خاطر امتحانها حاصل شده اند. برای کاهش این قبیل استرس ها بهترین راه اصلاح سبک مطالعه، افزایش اعتماد به نفس، ورزش ، تغذیه مناسب و سالم و خواب مناسب است. و لازم به تاکید است از نظر ما بدون مشورت با پزشک یا مشاور روانشناس مصرف هیچ دارویی مجاز نیست.</p>

گز گز کردن تمام بدنحسن پاکنژاد۱۳۹۶/۰۷/۱۳

سلام مجموعه علایم و تنوع اونها و هم چنین ارتباطشون با مسایل روحى بیشتو مؤید مسایل روحیه تا جسمى. فلذا مراجعه به یک روان پزشک &nbsp;و بررسى دقیق تر و احتمالاً شروع دارو و مشاوره روان شناسى بالینى (روان درمانى) توأم کمک کننده خواهد بود.

استرسعبدالعلی بانکی۱۳۹۷/۰۶/۲۶

با سلام تجویز هر گونه داروی اعصاب بایستی بر اساس وضعیت شما طبق تجویز حضوری و نتایج آزمایشات انجام گیرد.

دیدگاه و نظــرات