برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

زانو درد

زانو درد

سلام،وقتتون بخیر،من وقتی که میشینم یا می ایستم با حتی پاهامو دراز میکنم به مدت تقریبا طولانی زانوی راستم خیلی درد میگیره،پای سمت راستم هم حس میکنم یکم تپل تر از چپ هست، علتش چی میتونه باشه؟ آیا مشکل خاصیه؟

با سلام درد توام با تورم زانو ها از علایم مشکلاتی نظیر اسپوندیلیت انکیلوزان ، التهاب کیسه بورس محافظت کننده از مفصل، نقرس ،استئوآرتریت ،آرتروز پسوریازیس ،آرتریت روماتوئید ، لوپوس ،ضربه ، شکستگی استخوان،وارد شدن بخشی از استخوان یا غصروف درون فضای مفصل، هماتوما ،کشیدگی و رگ به رگ شدن یا  پارگی مینیسک می باشد که تشخیص آن با معاینه حضوری توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

آیا آرتریت عفونی زانو با عمل جراحی و پاکسازی مفصل درمانپذیر است؟و آیا مصرف آنتی‌بیوتیک تاثیری در درمان دارد؟آیا فیزیو تراپی باعث بدتر شدن آرتریت می شود؟احمد سلیم زاده۱۳۹۵/۰۸/۲۹

با سلام.نشانه های ذکر شده می تواند مربوط به التهاب ناشی از عفونت و یا سایر علل دیگر باشد که نیاز به بررسی کاملتر بیمارستانی دارد.

درد ناگهانی زانو و پا ها در خوابانوشه حقیقی۱۳۹۶/۱۰/۲۴

با سلام اگر استرس و درگیری های فکری دارید ممکن است به این دلیل باشد ولی حتما لازم است توسط یک پزشک معاینه شوید.

تخصص پزشکادمین بهپو۱۳۹۷/۰۷/۱۶

با سلام شما می توانید در رابطه با مشکل خود با پزشکان روماتولوژیست مشورت کنید.

جهت درمان زانو درد به کدام پزشک مراجعه کنم؟مسعود مهدوی۱۳۹۶/۰۷/۲۰

سلام نرمی استخوان کشکک معمولا در خانم های جوان ایجاد میشود و درمان های مکمل و کاهش وزن و مراقبت از مفصل بویژه استفاده از توالت فرنگی کمک کننده است  توصیه میکنم به روماتولوژیست مراجعه نمایید.

دیدگاه و نظــرات