برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

رماتیسم

رماتیسم

سلام،دچار بیماری a.sهستم،آمپول آلتبرل ۵۰ مصرف میکنم،دچار عفونت سینوسی شدم،خوب نمیشم،فعلا تزیق رو کنسل کردم،برای بهبود چه کاری انجام بدم؟

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

جوانی 24 سال هستم که 12سالگی قوز میکردم به علت گردن درد به پزشک اورتپد مراجه کردم، نگران بیماری اسپوندیلیت آنکیلوزانت هستم!غلامحسین علیشیری۱۳۹۲/۰۵/۲۲

نگران نباشید نشانه های مذکور مربوط به بیماری اسپوندیلیت انکیلوزانت نیست موفق باشید

ازدواج با فرد مبتلا به بیماریاسپوندیلیت آنکیلوزانت (AS)مژگان عابدینی۱۳۹۶/۰۷/۰۸

باسلام.این بیماری منعی برای ازدواج ندارد ودرصد معلولیت درآن اگر درمان بموقع شروع شود نادر است علائم چشمی آن هم بادرمان قابل کنترل است  اما باتوجه به اینکه جز بیماریهای خودایمن هست ممکن است نیاز به مصرف دارو مادام العمر داشته باشد اگر با ایشان برای مشاوره نزد پزشک معالجشان بروید دررفع نگرانی تون مفید خواهد بود.

من مدت هفت ماهه روماتیسم as دارم الان حدود یک هفته است چشم من میسوزه آیا بیماری چشم مرا درگیر کرده است؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۱۱/۱۰

با سلام بیماری as می تواند در 20% موارد باعث ابتلای چشم شود که ضروری است چنانچه در معاینه چشم پزشکی التهاب چشم تشخیص داده شود هم درمان موضعی توسط متخص چشم انجام شده و هم درمان سیستمیک و یا خوراکی و تزریقی برای اصل بیماری هم صورت گیرد. صرف درمان چشم بدون درمان بیماری زمینه ای ممکن است موجب عود بیماری زمینه ای شود و عارضه ایجاد نماید.

اسپوندیلیت انکیلوزاناحمد سلیم زاده۱۳۹۷/۰۵/۲۴

سلام پیاسیدین جایگزین ناپروکسن نیست و دوز منقسم دارو بهتر است.

دیدگاه و نظــرات