برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

رماتیسم

رماتیسم

سلام،دچار بیماری a.sهستم،آمپول آلتبرل ۵۰ مصرف میکنم،دچار عفونت سینوسی شدم،خوب نمیشم،فعلا تزیق رو کنسل کردم،برای بهبود چه کاری انجام بدم؟

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

با تحقیق در اینترنت احتمال میدم اسپوندلیت آنکیلوزانت داشته باشم! آیا صحیح است؟احمد سلیم زاده۱۳۹۳/۰۶/۰۷

با سلام با توجه به وجود کمردرد یووایت و HLAB 27 شما قویا مبتلا مبتلا به بیماری روماتیسمی اسپوندیلوآرتریت می باشید. این بیماری دارای طیف وسیعی از تظاهر بالینی می باشد. درمان آن با توجه به دیدگاه های جدید علمی امیدوار کننده است اما سیر بیماری سیر مزمن می باشد.

مبتلا به as هستم. در سینه ام توده های فیبرو آدنوم تشکیل شده است!غلامحسین علیشیری۱۳۹۳/۱۲/۰۷

با سلام فیبروآدنوم به طور معمول ارتباط شناخته شده ای با داروهای روماتیسمی ندارد. فیبروآدنوم یک ضایعه خوش خیم سینه است که نیاز به اقدام خاص درمانی ندارد ولیکن بایستی تحت نظر پزشک متخصص باشید. مصرف مکمل هایی مثل ویتامین E در روماتیسم منعی ندارد.

چند سال است به عنوان دیسک کمر خفیف مداوا میشوم ولی الان تشخیص اسپوندلیت آنکیلوزانت دادند. امکان دارد اشتباه باشد؟غلامحسین علیشیری۱۳۹۲/۰۷/۰۹

با سلام تشخیص بیماری as بر مبنای مجموعه یافته های بالینی و آزمایشگاهی و رادیولوژیک است که معمولا توسط روماتولوژیست داده می شود. توصیه می شود پزشک خود را انتخاب کنید و به وی اعتماد کنید و با نظرات ایشان درمان را ادامه دهید.

لگن دردمسعود مهدوی۱۳۹۷/۰۵/۲۳

سلام اگر دوز دارو را درست دریافت می کنید و پاسخ درمانی ندارید باید داروی شما تعویض شود و در صورت مصرف ناکافی دارو باید دوز داروی شما افزایش یابد. با پزشک خود مشورت کنید.

دیدگاه و نظــرات