برای مشاوره با پزشکان کلیک کنید

تیرویید

تیرویید

آزمایشات من نشان دهنده tsh پایین و t4 بالا است. حدود ۱۵ سال هم هست که لووتیوکسین مصرف می کنم اما علایم بدنم کاملا مشابه کم کاری هستند مانند خشکی شدید پوست,افزایش وزن در عین بی اشتهایی, خارش بدن, تجمع مایعات و ...... .لژفا راهنمایب بفرمایید .

بهپو در جوامع مجــازیکانال ما را در جوامع مجازی دنبال کنیــد

مشاوره های زیر نیز در همین راستا می باشندثبت مشاوره

پاراتیروئید و هیپر کلسیمیمحبوبه سادات حسینی۱۳۹۶/۱۲/۱۲

با سلام، بهتر بود که قبل از انجام اقدامات فوق ابتدا هورمن پاراتیرویید و سنجش کلسیم و ... مجدد انجام میشد تا از صحت ان اطمینان حاصل میشد.یکی از علل گز گز دست و پا کاهش کلسیم است که در شما طبیعی میباشد و انجام بسیاری از اقدامات فوق ، نیازی نبوده و حتما نیاز به انجام معاینات مرتبط میباشد.حتما با یک فوق تخصص غدد مشورت کنید.

نداشتن صفات ثانویه جنسی و ناتوانی درارتباط جنسیمحبوبه سادات حسینی۱۳۹۶/۰۹/۱۸

با سلام، هایپوگنادرتروپیک هایپوگنادیسم ،ناشی از اختلالی در هیپوفیز یا هیپوتالاموس است که جهت ایجاد صفات ثانویه جنسی (از جمله رویش موهای صورت) میتوان از جایگزینی هرمن های مردانه استفاده کرد و امکان رابطه جنسی نیز خواهد بود.حتما باید تحت نظر فوق تخصص غدد بالغین ارزیابی دقیق شوید و بعد از رد کلیه موارد محتمل و ارزیابی عملکرد کلیه محورهای هیپوفیزی ،درمان فوق اغاز گردد.مصرف مواد مخدر عوارض زیادی دارد و میتواند مشکلات جنسی ایجاد کند ولی با قطع انها تا حد زیادی  قابل برگشت است.

کبدادمین بهپو۱۳۹۷/۰۵/۳۱

سلام ممکن است درد و تیر کشیدن مربوط به کبد نباشد و صحت این موضوع بایستی توسط پزشک متخصص تایید شود. جهت بررسی بیشتر این موضوع نیاز است توسط پزشک متخصص بررسی شوید. آزمایش های روتین برای تشخیص مشکلات کبد وجود دارد که کمک کننده است.

دیدگاه و نظــرات